Bon turystyczny w Parku Rozrywki dla dzieci Pomerania!

Bon turystyczny – wykorzystaj go w parku rozrywki dla dzieci Pomerania!

Czy wiecie, że można wykorzystać bon turystyczny także na atrakcje? Nasz park rozrywki akceptuje płatności bonem turystycznym!

Do końca marca 2023 roku można wykorzystać Bon Turystyczny, z którego mogą skorzystać wszystkie dzieci do 18. roku życia. Form jego wykorzystania jest wiele, a jedną z nich jest płatność za bilety wstępu i atrakcje dla najmłodszych. Park Rozrywki Pomerania, jako miejsce stworzone z myślą o dzieciach, również akceptuje Bon Turystyczny. Jest to świetny sposób na urozmaicenie rodzinnych wakacji albo weekendowej atrakcji dla maluchów w okolicy. Pobyt w Pomeranii to świetny wybór, jeśli szukamy atrakcji Kołobrzegu, które zapewnią całodniową rozrywkę oraz doskonałe humory.

Jak wykonać płatność Polskim Bonem Turystycznym w Pomeranii?

  • Z uwagi na OLBRZYMIE zainteresowanie realizacją Bonu na ten moment nie przyjmujemy nowych zgłoszeń

Atrakcje przez cały rok

Choć Pomeranię najbardziej polecamy odwiedzić latem, ponieważ wówczas czeka na Was najwięcej wrażeń, jest to park dla dzieci oferujący atrakcje przez cały rok. Będąc w okolicy Kołobrzegu zimą lub jesienią również zapraszamy w odwiedziny! Na maluchy czeka całoroczna hala zabaw, tematyczne sale urodzinowe oraz nasze cudowne zwierzaki, które uwielbiają, gdy do nas zaglądacie. Pomerania to największy park rozrywki na Pomorzu Zachodnim, w którym zabawy wystarczy na długie godziny. Wioska Wikingów, karuzele czy Mini Zoo to faworyci odwiedzających nas rodzin. Latem w szczególności polecamy strefę wodną – Wodny Świat, który jest doskonałym wyborem na orzeźwienie.

Do zobaczenia w Pomeranii!Pomerania Fun Park