Całodzienna zabawa w cenie jednego biletu!

Całoroczna hala zabaw – atrakcje zimą w Kołobrzegu

Jedyna taka atrakcja nie tylko w Kołobrzegu, ale na całym Pomorzu! Ponad 3000 m² czystej zabawy czeka na maluchy, także jesienią i zimą!

Hala zawiera liczne place zabaw typu małpi gaj, ale także zjeżdżalnie różnego typu, baseny z kulkami, boiska, trampoliny, automaty oraz mnóstwo innych atrakcji. Bez trudu można dopasować odpowiednią strefę zabawy do wieku dziecka.

Dodatkowo restauracja ze zdrową żywnością oraz pokoje urodzinowe dostosowane do potrzeb dzieci.

Jeśli szukasz inspiracji na spędzenie wolnego czasu w okolicy, koniecznie sprawdź nasze propozycje atrakcji w Kołobrzegu!

Co znajdziesz w hali?

  • największa hala zabaw – 3000 m²
  • ośmiometrowe zjeżdżalnie
  • ogromny statek
  • wyspa z małpim gajem
  • ogromny wulkan do wspinaczki
  • mini park trampolin
  • ścianka wspinaczkowa
  • tematyczne sale urodzinowe

Chcesz zaplanować urodziny?

Zaplanuj urodziny dziecka w jednej z 6 tematycznych sal zabaw.

Kołobrzeg – atrakcje dla dzieci zimą

 

Zima to pora roku, podczas której dzieci mają dużo wolnego. Przerwa świąteczna, ferie zimowe — to świetny moment, by gdzieś wyjechać. Sam fakt, że zimowa pogoda nie zachęca do spędzania czasu na zewnątrz, może być dobrą motywacją do zorganizowania wyjazdu — jako forma urozmaicenia czasu. Przykładem miasta, w którym można aktywnie spędzić czas niezależnie od pory roku, jest Kołobrzeg.

 

Kołobrzeg na ferie z dziećmi — tak czy nie?

 

Czy na wyjazd nad morze trzeba czekać do lata? Na pewno jest to pora, którą docenią plażowicze i osoby lubiące kąpiele w słonej wodzie. Warto pamiętać, że nadmorskie miejscowości turystyczne, takie jak Kołobrzeg, mają szeroką ofertę atrakcji niezależnie od pory roku. Jeśli interesuje was Kołobrzeg, atrakcje dla dzieci zimą również są otwarte.

 

Polecane atrakcje w Kołobrzegu — Park Pomerania

 

W Kołobrzegu można świetnie spędzić czas o każdej porze roku. Niektóre atrakcje Kołobrzegu zimą mogą mieć skrócone godziny otwarcia, nie oznacza to, że będą całkowicie zamknięte.

W miastach turystycznych, takich jak Kołobrzeg, atrakcje zimą również są dostępne. Jedną z nich jest Park Pomerania. Jest to miejsce, które spodoba się aktywnym dzieciom, lubiącym dobrą zabawę. Na ogromnej powierzchni — aż 3000 m² — znajdują się m.in. ośmiometrowe zjeżdżalnie, liczne place zabaw, mini park trampolin i nie tylko. Strefa zabawy jest na tyle zróżnicowana i rozległa, że każde dziecko z łatwością znajdzie w niej miejsce dla siebie. Trudno w województwie zachodniopomorskim o większy park rozrywki — pod tym względem Park Pomerania zdecydowanie króluje.

Podczas pobytu w Kołobrzegu można wyprawić urodziny na jednej z tematycznych sal. Każda salka zmieści grupę 20 dzieci, więc oprócz grona najbliższych, dziecko będzie mogło zaprosić także swoich znajomych. Sale urodzinowe przystrojone w konwencji Minecraft, Psiego Patrolu czy Avengers przypadną do gustu każdemu młodemu solenizantowi. Jeśli ciebie i twoje dzieci interesuje Kołobrzeg zimą, atrakcje z pewnością uprzyjemnią wasz czas.

Pomerania Fun Park