park rozrywki dla dzieci i całej rodziny

Park rozrywki dla dzieci – przepis na udane wakacje

Doskonała zabawa dla całej rodziny!

Rodzinne wakacje z dziećmi to wspaniały czas, ale czasami oznacza także szereg wyzwań. Jednym z nich jest… nuda. Nad morzem czeka wiele atrakcji, jednak czasami pogoda nie dopisuje, czasami niemożliwe są kąpiele w Bałtyku, a czasami dzieci potrzebują po prostu większej dawki wrażeń, która pozwoli spożytkować im energię a przy tym zapewni doskonałe wspomnienia i świetną zabawę. W takim przypadku park rozrywki dla dzieci jest doskonałym rozwiązaniem!

Bezpieczna moc wrażeń

Maluchy w różnym wieku mogą liczyć na atrakcje, które są dostosowane do ich możliwości i etapu rozwoju. Co więcej, w parkach rozrywki w Polsce muszą zostać spełnione określone kryteria, by mogły one funkcjonować, a najważniejszym z nich jest bezpieczeństwo. O bezpieczeństwo parków rozrywki w Polsce dba szereg instytucji, od samego parku począwszy, poprzez inżynierów i mechaników, na specjalnych instytucjach skończywszy. Urzędu Dozoru Technicznego sprawuje pieczę nad kontrolą bezpieczeństwa w parkach rozrywki, nie tylko dla maluchów.

Szeroka gama możliwości

W parkach rozrywki dla dzieci w różnym wieku czekają zróżnicowane atrakcje, a wybór jest naprawdę imponujący i zapewnia długie godziny doskonałej zabawy. Co czeka na maluchy w Pomeranii?

… a do tego liczne warsztaty, animacje, pokazy oraz specjalne atrakcje dla tych, którzy organizują urodziny w naszym parku!

park rozrywki

Alternatywa na niepogodę

Choć wszyscy marzymy o tym, by podczas rodzinnego urlopu cieszyć się piękną pogodą, nie zawsze mamy takie szczęście. Rzeczywistość potrafi zaskoczyć nas porywistym wiatrem, deszczem albo niską temperaturą. Wówczas ciężko o plażowanie i kąpiele w morzu. Idealną alternatywą na nudę będzie wizyta w parku rozrywki dla dzieci, który zapewni im mnóstwo wrażeń. Z wielu atrakcji mogą skorzystać również rodzice, co sprawia, że i dorośli mogą zapomnieć o nudzie! Parki rozrywki to doskonałe miejsce dla całej rodziny, w którym spędzić można cały dzień i korzystać z różnego rodzaju aktywności. Po intensywnej zabawie nie zabraknie przestrzeni do odpoczynku, a strefa gastronomiczna zadba o wszystkich, którzy zgłodnieli. Aby odpocząć, polecana jest też zabawa w Wodnym Świecie, gdyż jest to idealna opcja, by odetchnąć, a także ochłodzić się podczas upalnego dnia. W Pomeranii czekają również atrakcje dla odważnych gości poszukujących wrażeń, którzy chcą poczuć adrenalinę – przykładem może być wahadło Extreme czy Dragon.

Zapraszamy na rodzinną zabawę w największym parku rozrywki dla dzieci i dorosłych na Pomorzu Zachodnim!

 Pomerania Fun Park