Tu jesteś: Strona główna | Praca

Oferty pracy

Zapoznaj się z naszymi ofertami pracy. Dołącz do prężnie rozwijającego się Parku Rozrywki na Pomorzu. Bądź częścią wspaniałego zespołu, dzięki któremu codziennie możemy ujrzeć tysiące zadowolonych twarzy. Aplikuj już dziś!

SWOJE CV WYŚLIJ NA ADRES praca@parkpomerania.pl

Zakres obowiązków

  • animacja z dziećmi – zapewnienie rozrywki i atrakcji klientom
  • opieka nad dziećmi oraz dbanie o ich bezpieczeństwo podczas zabawy
  • prowadzenie imprez tematycznych – urodziny
  • organizowanie animacji i konkursów na terenie hali zabaw
  • zachęcanie do skorzystania z atrakcji poprzez spontaniczne i zabawne zapowiedzi
  • pomoc w działaniach organizacyjnych związanych z działalnością Hali Zabaw
  • kontakt z rodzicami i opiekunami
  • przygotowywanie i prowadzenie urodzin

Wymagania

  • doświadczenie w pracy z dziećmi
  • kreatywność
  • miła aparycja
  • mile widziane: przeszkolenie z zakresu pierwszej pomocy
  • Oczekujemy: komunikatywności, przebojowości, odwagi, umiejętności prowadzenia zajęć grupowych, wysokiej kultury osobistej, samodzielności, zaangażowania, pozytywnego nastawienia i dobrego humoru.

Oferty proszę nadsyłać na adres praca@parkpomerania.pl. W temacie proszę napisać Hala zabaw – animator

Nowo powstały Park Rozrywki Pomerania Fun Park poszukuje artystów, showmanów, ludzi obdarzonych niecodziennymi zdolnościami.

Jeśli robisz coś ciekawego, potrafisz zainteresować tym innych i stworzyć show, które zachwyci publiczność to właśnie ciebie szukamy!

Z naszej strony oferujemy:

  • stałe zatrudnienie
  • niezbędna infrastrukturę
  • możliwość mieszkania na terenie parku
  • Wykonywanie drobnych prac montażowych elektroenergetycznych i hydraulicznych,
  • Wykonywanie drobnych prac naprawczych remontowych w tym malarskich i budowlanych,
  • Realizacja planu przeglądów zgodnie z obowiązującym harmonogramem i potrzebami.

Oferty z krótkim opisem występu (można dołączyć filmik) proszę nadsyłać na adres praca@parkpomerania.pl. W temacie proszę napisać SHOW